صندلی شیواری

صندلی شیواری تالاری | انواع صندلی شیواری تالارهای پذیرایی

انواع صندلی شیواری تالارهای پذیرایی

صندلی شیواری یکی از انواع صندلی های مرسوم و متداول در تالارهای پذیرایی و باغ تالار هاست که در سالهای گذشته مورد توجه بسیاری از مدیران تالارهای پذیرایی قرار گرفته و این صندلی در گروه صندلی های فلزی تولید و عرضه می شود.

صندلی شیواری معمولاً در رنگ سفید توجه و تقاضای بیشتری در بازار دارد اما به غیر از رنگ سفید آن رنگ طلایی آبکاری طلایی کوره ای و همچنین نقره ای آبکاری نیز تولید و در تالارهای پذیرایی و باغ تالار ها استفاده می شود.

در قسمت کفی و محل نشستن مهمان روی صندلی شیواری کلی آن به صورت چسبیده و ثابت و همچنین متحرک تولید بر روی صندلی نصب می شود و به این شکل هر کدام از مدیران تالارهای پذیرایی می توانند مدل مناسب خود را انتخاب و سفارش تولید آن را به گروه تجهیزات تالار عسکری بدهند.

53
54
57
80
81
82
83
84
86
136
157
158

ویژگی صندلی شیواری تالاری

صندلی شیواری را در کدام قسمت تالار یا باغ تالار می خواهید استفاده کنید مهمترین ویژگی صندلی شیواری حجم مناسب آن است که در کنار یکدیگر می توانید برای ظرفیت بالاتری از چیدمان پذیرایی و میزبانی از میهمانان خود استفاده کنید. صندلی شیواری به دلیل فضای کمی که اشغال می کند معمولاً برای مراسم هایی نظیر جشن عقد بسیار گزینه مناسبی می باشد.

صندلی شیواری در فضاهایی مثل چمن و فضاهای باز در باغ تالارها نمای بسیار زیبایی دارد و شما می توانید آن را با انواع میز گرد تالاری و میز پذیرایی مهمان با پارچه های سفید و توری پوشیده شده است ترکیب کنید و نمای زیبا به برگزاری جشن خود بدهید.

معمولا امروزه در چیدمان اصلی سالن تالارهای پذیرایی از صندلی شیواری به عنوان صندلی اصلی تالار استفاده نمی شود و معمولاً صندلی های شیباری به عنوان صندلی های قسمت های جانبی برگزاری مراسم مثل سفره عقد یا قسمت کافه های سنتی مراسم استفاده می شود.

صندلی شیواری در دو گروه دیگر نیز تولید و عرضه می‌شود که به شرح زیر می توانیم آنها را تقسیم بندی کنیم :

  • صندلی شیواری چوبی
  • صندلی شیواری کودک

صندلی شیواری چوبی

صندلی شیواری چوبی شبیه به شیواری فلزی می باشد که در طراحی بدنه‌ی آن از تاج پشتی ثابت استفاده شده و نمای زیبا تر و بهتر از صندلی شیواری فلزی دارد ، اما به دلیل استهلاک بسیار زیاد این صندلی ها معمولاً مورد توجه و استفاده در تالارهای پذیرایی قرار نمی گیرد و در فضاهایی که تعداد مهمانان بسیار کم است مانند سالن های تخصصی برگزاری جشن عقد ، از صندلی شیواری چوبی استفاده میکنند.

صندلی شیواری کودک

نوع دیگر صندلی شیواری صندلی شیواری کودک است که در رنگ های بسیار زیبا و متنوع تولید شده و در مراسم‌های جشن تولد کودکان و مهدکودک ها از آن استفاده می شود صندلی شیواری کودک دقیقاً مشابه با سایز اصلی آن است و در کنار میز هایی با سایز کوچک تر و کودکانه نمای بسیار زیبا به جشن ها و محل های استفاده از این صندلی می دهد که برای تهیه آن لازم است به گروه تجهیزات تالار عسکری مراجعه کنید.

صندلی شیواری جزو یکی از محصولات اصلی گروه تجهیزات تالار عسگری میباشد که برای مشاهده انواع رنگ ها و مدلهای متنوع آن میتوانید به نمایشگاه دائمی این مجموعه مراجعه نمایید .

مشاوره فروش تجهیزات تالار

09121542183

عسگری

آشنایی با گروه تجهیزات تالار عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری به عنوان تولیدکننده لوازم تالاری با داشتن نمایشگاه دائمی محصولات تالارهای پذیرایی شامل انواع صندلی تالار ، میز مهمان تالاری ، میز شام تالار و جایگاه عروس و داماد آماده ارائه خدمات تخصصی به مدیران تالارهای پذیرایی میباشد . در این مجموعه علاوه بر فروش صندلی تالار و انواع تجهیزات تالاری ، امکان تعویض میز مهمان تالار یا تعویض جایگاه عروس نیز برای آن دسته از مدیران تالارهای پذیرایی که قصد تعویض لوازم تالاری خود را دارند نیز فراهم است .

در این مجموعه تولید صندلی تالار ، تولید میز مهمان تالار و همچنین انواع محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری و میز مهمان پلیمری ، با بالاترین کیفیت و نظارت انجام شده و محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش برای خریداران خود را دارد . داشتن خدمات پس از فروش برای محصولات تولید شده در این مجموعه باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی با خیالی آسوده بتوانند برای خرید تجهیزات تالاری خود اقدام کنند .

در این مجموعه برای آن دسته از تالارهای پذیرایی که قصد تعویض صندلی دست دوم تالار یا تعویض میز مهمان پذیرایی کارکرده خود را دارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانند با مشاوره تخصصی ، برای تعویض لوازم دست دوم تالاری خود اقدام کرده و آن ها را با انواع تجهیزات و با کیفیت ترین صندلی شیواری، میز مهمان یا میز شام تالاری تعویض کنند .