صندلی پلیمری

خرید و فروش صندلی پلیمری

صندلی پلیمری تالار

شما هم از آن دسته افرادی هستید که با دیدن صندلی‌های پلیمری، احساس مدرن و شیک بودن می‌کنند؟ می‌خواهید سالن مجلسی خاصی داشته باشید که صف مشتریان رزرو کننده‌اش انتها نداشته باشد؟ عاشق سبک کلاسیک و ترکیب صندلی پلیمری با رنگ نقره‌ای و طلایی هستید؟ می‌خواهید فضای خانه‌تان رنگ و بوی استایل چوبی به خود بگیرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با جدید‌ترین ترند‌های صندلی پلیمری تالار و پذیرایی سال ۲۰۲۳ آشنا کرده و نکات مهم در زمان خرید آن را به شما اطلاع دهیم.

34
35
41
42
43
49
52
58
59
61
64
65
67
70
75
76
87
135
139
143
144
145
150
151
152
160
161
162
164
166
167

صندلی پلیمری چیست؟

از پایدار‌ترین و مستحکم‌ترین صندلی‌ها برای استفاده‌ی روزمره، صندلی پلیمری است که در میان مدل‌های یکسان خودش از جنس چوب، پایداری بیشتر و هزینه مقرون به صرفه‌‌تری دارد. در نمونه عکس‌های زیر می‌توانید بخشی از انواع مدل‌های صندلی پلیمری تالار را مشاهده کرده و طراحی‌ چشم نواز صندلی پلیمری را درک کنید. صندلی‌های

صندلی‌های پلیمری بهترین و ساده‌ترین جایگزین قابل تهیه برای صندلی‌های چوبی هستند. این مدل صندلی تالار پذیرایی در طولانی مدت نیز موریانه بر رویش اثری ندارد.

مزیت استفاده از صندلی پلیمری نسبت به صندلی چوبی

 • موریانه نمی‌خورد و در طولانی مدت هیچ آسیبی به صندلی پلیمری وارد نمی‌شود
 • در زمان خرید صندلی پلیمری و قرار دادن آن در کنار صندلی چوبی، متوجه وزن سبک صندلی پلیمری خواهید شد.
 • تعویض قطعات مورد نیاز برای صندلی پلیمری تالار بسیار راحت و کم هزینه است
 • امکان پیاده سازی هر مدل طراحی بر روی آن وجود دارد.
 • در برابر ضربه و حرکات محکم مقاوم است.
 • امکان استفاده از آن در هر نقطه آب و هوایی از کشور به دلیل مقاوم بودن جنس وجود دارد
 • ساخته شده از مواد مصنوعی و بدون قطع یک درخت است.
 • تجربه کاربری بسیار خوبی از نظر کیفیتی در طولانی مدت دارد و مشتریان بسیاری از خرید صندلی پلیمری حمایت می‌کنند.
 • در تهیه و ساخت آن به فرم بدن در نشیمنگاه و ستون فقرات دقت شده است تا راحتی کاربر بیشتر باشد.
 • قابلیت تحمل وزن بدون کوچک‌ترین آسیب و ترک خوردگی در صندلی پلیمری تالار زیاد است

دسته بندی انواع صندلی پلیمری تالار

اگر از محصولات پلیمری خوش‌تان می‌آید، باید بدانید جدا از صندلی تالار، مبل، دیوار کوب و تمامی المان‌های یک خانه یا سالن پذیرایی می‌تواند از جنس پلیمر باشد. به طور کلی صندلی‌های قابل استفاده برای تالار و پذیرایی بهتر است در دسته بندی زیر قرار بگیرند.

 • صندلی پلیمری تالار: در مقیاس بالا برای مجالس در تالار بر اساس تم انتخابی مشتری، تهیه می‌شود. طول عمر این صندلی آن قدر بالا است که در مقابل شکستگی و فشار فراوان هیچ مهمانی کم نمی‌آورد!
 • صندلی پلیمری پذیرایی: قابلیت خرید در هر تعداد را دارد و کیفیت‌اش در طولانی مدت کم نمی‌شود
 • صندلی پلیمری فضای باز: بیشتر در طرح‌های بدون پارچه و لایه کوبی تولید شده و برای تراس، کافی شاپ، فضای باز و غیره مناسب است.
 • صندلی پلیمری شیواری: زیرساخت مقاوم با بهترین جنس فلز در صندلی پلیمری شیواری به کار رفته است؛ امکان ندارد رنگ از روی آن بپرد!

طراحی‌ مختلفی برای انواع صندلی پلیمری وجود دارد که شامل صندلی پلیمری تالار با دسته، صندلی پلیمری تالار بدون دسته، کلاسیک، مدرن، ترکیب شده با مخمل، در رنگ بندی کرم، شیری، صدفی، کله غازی، مشکی، طوسی، طلایی، نقره‌ای و غیره است.

ویژگی‌های صندلی پلیمری تالار چیست؟

یک صندلی تالار خوب از چند ویژگی مهم پیروی می‌کند. در بخش‌های بعدی تمام این موارد را به طور دقیق‌تر و با ریز جزئیات بررسی خواهیم کرد.

 • در زمان خرید آن به دکور محیط دقت می‌شود؛ این گونه با قسمت‌های مختلف تالار مانند کف پوش، دیوار‌ها و تزئینات رنگی خواسته شده توسط میزبان هماهنگی دارد.
 • صندلی تالار خوب مقاومت بالایی دارد؛ در برابر تکان‌های مکرر و جا به جایی‌های صورت گرفته، آسیب و خوردگی برایش رخ نمی‌دهد. برخی رنگ‌های مخصوص صندلی پلیمری هستند که در مقابل ضربه و زدگی مقاوم بیشتری دارند.
 • پایه‌های صندلی تالار خوب بر روی کفپوش سر نمی‌خورند؛ علاوه بر آن در مقابل کشیده شدن صندلی بر زمین، بهتر است صدای گوش خراش تولید نشود!
 • وزن صندلی تالار پذیرایی نه خیلی سبک و نه خیلی سنگین است.
 • انجام نظافت بر روی صندلی پلیمری با سبک‌ترین مواد بهداشتی قابل انجام است. اگر صندلی تالار خریداری شده توسط شما به سختی لکه بری می‌شود، بهتر است پیش از بیشتر شدن هزینه تمیز کاری نسبت به خرید طیف جدیدی از صندلی‌های تالار با جنس بهتر، اقدام کنید.
 • کیفیت مواد اولیه و به کار رفته درون صندلی پذیرایی پلیمری با کیفیت بسیار با اهمیت است و در اثر نشستن زیاد مهمانان و جا به جایی خراب نمی‌شود.

صندلی پلیمری تالار

تالار‌های برگزار کننده مراسم عقد و عروسی از مشتریان اصلی صندلی پلیمری هستند. به همین دلیل برای تهیه انواع آن، به تولید کنندگان اصلی این صنعت برای تهیه صندلی پلیمری مراجعه می‌کنند. نکته مهم قابل رعایت برای خریداران صندلی پلیمری تالار، عمر بالای تجهیزات تالار و استقامت آن برای کار در طولانی مدت است.

امروزه استفاده از صندلی‌های پلیمری برای تالار پذیرایی به شدت مورد استقبال صاحبان تالار قرار گرفته‌است؛‌ دلیل این امر طول عمر صندلی پلیمری و مقاومت بالای آن در شرایط آب و هوایی و جا به جایی‌های بسیار است. هیچ صاحب تالاری دلش نمی‌خواهد تجهیزات خریداری شده در مدت کوتاهی خراب شده یا نیاز به تعویض پیدا کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از بهترین تولید کننده صندلی پلیمری در تجهیزات تالار، صندلی مورد نظر خود را تهیه کنید تا هزینه تعمیر و جا به جایی صندلی‌های تالار به عهده‌تان نیفتد.

نحوه چیدمان درست صندلی تالار

بسته به نوع مجلسی که در تالار‌ها برگزار می‌شود، نوع چیدمان تغییر می‌کند. چیدمان صندلی تالار برای مجالس عروسی که جایگاه خاص و جداگانه برای عروس و داماد در راس مکان وجود دارد به سه حالت قابل انجام است.

 • میهمانان در گروه بندی‌های 6 تا 8 نفره دور میز گرد کنار هم بنشینند و برای دید بهتر، مسیر ورودی تالار تا جایگاه عروس و داماد کم تراکم‌تر از قسمت‌‌های دیگر تالار باشد. میز‌ها را به صورت چسبیده به هم قرار ندهید تا مهمانان از دور هر میز قادر به عقب و جلو کردن صندلی خود باشند.
 • حالتی که عروس و داماد برای ادای مراسم عقد به سمت جایگاه خود می‌روند؛ در اینجا بسته به تعدد میهمانان،در دو ستون مختلف، 6 ردیف صندلی پشت هم بسازید که در دو طرف یک پارچه قرمز برای عبور عروس و داماد تنظیم شده‌‌اند.
 • این حالت که جدیداً بسیار ترند شده‌است با تم چوبی و گرم انجام می‌گیرد و برای تالار‌های پذیرایی با قابلیت چیدمان صندلی تالار در فضای باز مناسب است. یک میز مستطیلی بلند و بالا از طرح چوب نیاز داریم؛ در مرحله دوم صندلی‌های تالار را که حالت مینیمال و بسیار شیک و مدرن دارند دور میز چیده و بالای میز را با قرار دادن میله‌ای بند، گل آرایی کنید. مرحله آخر نورپردازی به سبک کلاسیک است؛ از لامپ‌‌های حبابی با تناژ نوری گرم استفاده کرده و سیم مشکی آن را به میله نصب شده در بالای میز برای گل آرایی متصل کنید. این طراحی صندلی تالار با چند پارچه آرایی ریز در تم درخواستی میزبان، احساس لطافت و راحتی و آرامش زیادی به مهمانان خواهد داد.

برای چیدمان صندلی تالار در مجالس تولد، ختم و دیگر مناسب‌ها پیشنهاد می‌کنیم از روش اول و سوم استفاده کنید تا میزبان با مهمانان خود نشست صمیمانه‌تری داشته باشد. در سمت راست و چپ جایگاه عروس و داماد صندلی کم‌تری قرار دهید؛ مهمانایی که دور هم در این قسمت می‌نشینند، امکان مشاهده عروس و داماد برایشان سخت خواهد بود و گردن درد می‌شوند. بهتر از پیش از چیدمان اصلی صندلی‌ تالار، با مشاور و طراح دکور ارتباط بگیرد.

تعمیر صندلی تالار

در صورتی که صندلی تالار خوبی خریداری نکرده باشید، ممکن است پس از گذشت چند ماه از برگزاری مجالس، تجهیزات خریداری شده توسط شما دچار خرابی و آسیب شود. خوشبختانه اکثر فروشنده‌های تجهیزات تالار امکان تعویض، تعمیر صندلی پلیمری و درست کردن از هم گسیختگی‌های صندلی تالار را دارند. شما می‌توانید صندلی‌های تالار خود را به مرکز فروش تجهیزات تالار برده و جهت دریافت خدمات مربوط به تعمیر و تحویل سریع صندلی پلیمری تالار پذیر‌تان اقدام کنید.

خرید صندلی پلیمری

صندلی پلیمری تالار در قیمت‌های مختلف بسته به نوع

 • طراحی
 • حجم
 • قد
 • رنگ
 • متریال
 • جنس مخمل

متفاوت است. در صورت نیاز به خرید صندلی تالار مجالس برای پذیرایی در جشن‌‌ها، راحت‌ترین موارد را انتخاب کنید؛ چرا که مشتریان باالقوه‌ای را برای‌تان به وجود می‌آورد شبی دلنشین و خاطره انگیز را با راحتی بسیار می‌سازد. به صورت کلی قیمت صندلی پلیمری در تعداد بالا امکان پرداخت نقد و اقساطی دارد که با همکاری فروشنده تجهیزات، تعداد اقساط آن قابل تنظیم و تعیین هستند.

خرید صندلی پلیمری کارکرده

بعضی افراد می‌خواهند از صندلی پلیمری پذیرایی دست دوم برای مجالس خود استفاده کنند یا امکان پرداخت هزینه‌ی خرید صندلی پلیمری نو را ندارند؛ در تجهیزات تالار عسگری خرید و فروش صندلی پلیمری تالار نو و کارکرده با کم‌ترین قیمت صورت می‌گیرد.

بعضی افراد می‌خواهند از صندلی پلیمری پذیرایی دست دوم برای مجالس خود استفاده کنند یا امکان پرداخت هزینه‌ی خرید صندلی پلیمری نو را ندارند؛ در تجهیزات تالار عسگری خرید و فروش صندلی پلیمری تالار نو و کارکرده با کم‌ترین قیمت صورت می‌گیرد.

صندلی‌های پلیمری دست دو نیز از نظر کیفیتی با صندلی‌های پلیمری نو یکسان بوده و در نوع طراحی و برخی اوقات نیز زدگی بر روی طرح، با قیمت کم‌تر فروخته می‌شوند. برای خرید صندلی پلیمری کارکرده تالار، بر روی تیم تجهیز تالار عسگری حساب کنید!

مشاوره خرید بهترین صندلی پلیمری

بین ده ها مدل از صندلی تالار گیر کرده‌اید و نمی‌همیشه کمک گرفتن از افراد متخصص برای رفع سوالات زمان خرید، بهترین گزینه روی میز است. اگر به سوال مهمی درباره قیمت صندلی پلیمری یا تفاوت مدل‌‌های نو و دست دوم صندلی‌های نشیمن پلیمری دارید، می‌توانید با کارشناس اعلام شده در قسمت پایین همین صفحه، تماس حاصل فرمایید. در اسرع وقت به سوالات شما حول تهیه صندلی پلیمری تالار پاسخ داده خواهد شد.

قیمت صندلی پلیمری تالار

پس از دریافت مشاوره حال زمان انتخاب انواع صندلی پلیمری برای تالار‌ مجالس شما است. هزینه صندلی تالار ممکن است در طول ماه به دلیل تغییر قیمت موارد زیر، بازه قیمتی یکسانی نداشته باشد. در هر صورت قیمت صندلی تالار، یک سوم مدل‌های چوبی خودش است. موارد اثر گذار بر روی قیمت صندلی تالار شامل موارد زیر است.

 • نوع پارچه به کار رفته در کفی
 • آبکاری صورت گرفته
 • کیفیت متریال اصلی استفاده شده در زمان تولید صندلی
 • جوشکاری‌های مورد نیاز برای صندلی
 • رویه کوبی صندلی تالار
 • نوع پارچه استفاده شده در قسمت تکیه گاه صندلی تالار (در صورتی‌که نیاز به دوخت داشته باشد، هزینه‌اش با انجام رویه کوبی افزایش خواهد یافت)
 • رنگ آمیزی پلیمر

گفتنی است برای دریافت قیمت و اطلاع از هزینه‌های روز صندلی تالار، به صورت حضوری و آنلاین از طریق برنامه‌‌ واتس اپ قادر به دریافت مشاوره خواهید بود.

مزیت خرید صندلی پلیمری بدون واسطه

مسلماً همه شما صاحبان تالار و خریداران صندلی پلیمری نشیمنگاه، به دنبال خرید بهترین اجناس در رنج قیمتی به صرفه هستید. این بین اگر دست‌‌های زیادی بر سر راه تحویل محصول قرار بگیرد، ذره ذره مجبور به پرداخت مبلغ بالایی برای خرید صندلی تالار خواهید شد. چاره کار چیست؟ بهترین راه اثربخش زمان خرید، حذف واسطه‌ها و تهیه تجهیزات تالار از تولید کننده اصلی است. این گونه می‌توانید تمامی کارها را پس از مشاهده نهایی و دریافت مشاوره به صورت حضوری درب کارخانه تحویل بگیرید؛ حتی مقایسه قابل سفارش نیز قابل افزایش است.

نکات لازم زمان خرید صندلی پلیمری

برای خرید صندلی تالار از فروشندگان تجهیزات تالار پذیرایی و مجالس، جدا از فضا، مکان، در نظر گرفتن ده نکته مهم دیگر نیز حائز اهمیت است.

 • تنوع در خرید صندلی پلیمری تالار را رعایت کنید استفاده تالار‌ها با تمام مناسب‌های گاه و بی گاه تعیین شده در این روز‌ها دیگر به مجالس عروسی و زائرین از مکه برگشته‌ نیست! این روز‌ها اکثر دورهمی‌ها، جشن تولد، جشن تعیین جنسیت، جشن به دنیا آمدن نوزاد، جشن نامزدی و... در سالن‌ و تالار‌ها برگزار می‌شود و همین امر نیازمند تهیه بهترین صندلی پلیمری تالار است. برای مناسبت‌های مختلف چندین نوع صندلی تالار خریده و هرگز از یک تم ساده و یکسان پیروی نکنید. از صندلی‌های راحت و دارای نشیمنگاه و تکیه گاه لایه کوبی شده برای جمع‌های خانوادگی و صندلی‌های کلاسیک با رنگ سنگین و تیره را برای مجالس ختم استفاده کنید.
 • گول زیبایی ظاهری صندلی پلیمری‌های خراب شده را نخورید اکثر زمان تمام مهمان‌ها در تالار و نشسته بر روی صندلی‌ها می‌گذرد. مخصوصاً اگر مناسبت آن به رقص و بلند شدن مهمان نیازی نداشته باشد. دقت داشته باشید هیچ صندلی نباید طی دو الی چهار ساعت نشستن افراد ذره‌ای لق زدگی یا شکنندگی داشته باشد. برای اطمینان از صندلی پلیمری تالار تان یک راه کمک کننده وجود دارد و آن هم اطمینان از استفاده فوم سرد در قسمت نشیمن صندلی تالار است. این فوم به دلیل استحکام بالای خود، برای طولانی مدت در تالار‌و سالار پذیرایی مناسب هستند.
 • دقت کنید هر صندلی به چقدر مراقبت نیاز دارد برخی صندلی‌های پلیمری به دلیل منبت کاری‌های پیشرفته و ظریف خود، به مراقبت بسیاری نیاز دارند تا خوردگی و زدگی بر روی چوب آن‌ها ایجاد نشود. علاوه بر آن، ممکن است صندلی‌های پلیمری منبت کاری شده به رطوبت واکنش نشان دهند. همیشه نیروی کار اضافه برای مراقبت از صندلی و رسیدگی به آن داشته باشید. اگر نمی‌توانید سلامت صندلی‌های پلیمری را تامین کنید، دنبال خرید مدل‌های ساده و مستحکم‌ صندلی تالار باشید.
 • از مواد اولیه و سازنده صندلی آگاه شوید پیش‌تر اشاره شد که از وجود فوم سرد درون نشیمنگاه و تکیه گاه صندلی پذیرایی تالار مطمئن باشید، در این بخش به طور تخصصی روی مواد به کار رفته برای ساخت صندلی پلیمری خواهیم پرداخت. هرچه مواد درون صندلی بیشتر باشند، کیفیت کار و در نتیجه طول عمر صندلی پلیمری بیشتر خواهد بود. برای همین در زمان خرید تجهیزات تالار و صندلی سالن پذیرایی به جنس مواد دقت کنید. صندلی‌های فلزی، پلیمری و چوبی سه نوع اصلی در دسته بندی تمام صندلی‌های تالار هستند و کیفیت مواد اولیه هر یک، جدا از روکش و لایه کوبی‌ها بر روی قیمت اصلی اثر گذار است.
 • به خدمات پس از فروش تجهیزات تالار‌ آگاه باشید هیچ کسی صندلی تالار را جز به صورت عمده خریداری نمی‌کند. علاوه بر آن زمان سفارش عمده صندلی پلیمری تالار بهتر است به این نکته دقت کنید که خرید لیست بلند بالایی از صندلی‌ها بدون اطمینان از کیفیت جنس خریداری شده، یک ضرر هنگفت است. چگونه از خدمات پس از فروش تجهیزات تالار پس از دریافت صندلی پلیمری مطمئن شویم؟ بهتر است به سراغ محصولات برند موجود در فروشگاه تجهیزات تالار که دارای ضمانت کالا و گارانتی معتبر محصول هستند بروید. تنها در این حالت است که اگر صندلی تالار خریداری شده‌تان خراب شود، یک راه برای جبران خسارت خواهد بود.
 • صندلی چهار فصل بخرید! تالار‌ پذیرایی‌تان دارای دو فضای باز و بسته بر حسب مناسبت‌های مختلف است؟ تبرک می‌گوییم! یک فرصت پولسازی عمیق و دائمی با امکان ایجاد تم‌های مجلسی مختلف برای‌تان ایجاد شده است. با تهیه تنوعی بالا از تمام صندلی‌های پلیمری مجلسی می‌توانید سالن پذیرایی خود را در هر مناسبت و فصلی از سال، متفاوت، زیبا و با شکوه جلوه دهید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که می‌توانم فقط با تهیه یک مدل عمده از صندلی تالار، تمام فصول سرد و گرم را به اجرای مجالس مختلف بپردازم؟ راهی نیست جز تهیه مدل‌های مختلف از صندلی‌های تالار. اما اگر به دنبال خرید صندلی تالار با هزینه کم هستید، از تجهیزات تالار برای مدل‌های مختلف صندلی پلیمری سوال کنید. این صندلی‌ها هزینه بسیار کم‌تری نسبت به دیگر رقبای موجود در بازار خود دارند؛ حتی در مقایسه با مدل‌های چوبی، نسبت به سرما و گرما در فصول مختلف سال هیچ آسیبی نخواهند دید.
 • به ابعاد صندلی دقت کنید صندلی که قصد خرید آن را دارید چه وزن و حجمی دارد؟ هیچ مدیریتی از صرف هزینه‌های بالا برای کارگر و جا به جایی صندلی تالار خوشش نمی‌آید؛ راه کمک کننده برای شما این است که پیش از خرید صندلی پلیمری تالار پذیرایی برای مجالس، بدانید در چه فضایی قصد استفاده از آن را دارید. صندلی‌هایی که خیلی کوتاه یا بلند هستند، شرایط مناسبی برای نشستن مهمانانان نداشته و باعث عدم رضایت و شکایت به میزبان می‌شوند. مهم‌ترین نکته در زمان خرید صندلی پلیمری دقت به حداکثر وزن قابل تحمل آن است. هیچ میزبانی دلش نمی‌خواهد افراد شرکت کننده یا بزرگ فامیل که از قضا مشکل قلبی هم دارد، بر روی صندلی که به زودی خواهد شکست بنشیند! لق بودن صندلی هم نوعی آزار در وسط مجلس است که ممکن است زمان نشستن یا غذا خوردن احساس خوبی به مهمانان ندهد. به این منظور پیش از دریافت نهایی صندلی پلیمری از فروشنده عمده تجهیزات تالار، استقامت و بالانس بودن صندلی تالار‌تان را چک کنید.
 • از با کیفیت بودن جنس رنگ صندلی پلیمری آگاه شوید صندلی‌های خریداری شده برای تالار همواره در صدد آسیب و برخورد، یا کشیدگی و از بین رفتن رنگ، به دلیل استفاده مکرر هستند؛ صندلی پلیمری با کیفیت، از رنگ‌های مرغوب در زمان ساخت استفاده می‌کند و نیازی نیست نگران کیفیت آن در طولانی مدت باشید. همان طور که قبلاً ذکر کردیم، یکی از راه‌های اطمینان از کیفیت صندلی تالار، خرید از مراجع معتبر است.
 • خریدی امن از فروشندگان معتبر داشته باشید هیچ کس از دوباره خریدن صندلی‌های تالار خوشش نمی‌آید. صد در صد توجه خود را روی کیفیت تجهیزات تالار بگذارید و با خدمات پس از فروش برند‌های فروشنده صندلی آشنا باشید تا هم کیفیت کار بالا باشد، هم خیالتان راحت شود.
 • دکوراسیون سالن پذیرایی صاحب یک تالار پذیرایی زیبا و طلایی، از کارشناس معمار و طراح دکوراسیون داخلی برای رسیدن به بهترین نوع از طراحی تالار و چیدمان المان‌های داخلی کمک می‌گیرد. به همین منظور بهتر است بسته به حال و هوای فضایی که تالارتان قرار دارد، فضایی گرم، کلاسیک، مدرن، پر زرق و برق و... بسازید.

مشاوره پیش از خرید صندلی پلیمری تالار

اگر قصد دارید به عنوان صاحب تالار به خرید صندلی پلیمری تالار پذیرایی بپردازید، بهتر است درباره نوع دکوراسیون تالار خود با مشاورین مجموعه صحبت کرده و نوع صندلی پلیمری مخصوص پذیرایی را به آن‌‌ها اطلاع دهید؛ پس از مدت کوتاهی، تمام سفارشات شما برای چیدن یک تالار پذیرایی زیبا آماده خواهد شد. در ادامه چند نکته کمک کننده برای خرید صندلی تالار پذیرایی به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

 • اگر تالار شما در محیطی سرسبز قرار دارد، صندلی پلیمری خود را ترکیب شده از مخمل قرمز رنگ انتخاب کنید، معمولاً رنگ‌های تند و شاد مثل زرد، نارنجی، سورمه‌ای، صورتی، آبی و صدفی برای ترکیب شدن با فضای سبز بسیار عالی‌اند.
 • برای خرید صندلی پلیمری تالار در فضا‌های کویری به رنگ‌های ساده و نسبتاً گرم اکتفا کنید؛ خرید صندلی پلیمری سفید، صندلی پلیمری صدفی رنگ، صندلی پلیمری ساده و کلاسیک قابل استفاده‌اند.
 • تالار پذیرای‌تان در کنار دریا قرار دارد؟ بهترین راه استفاده از تم‌های تمام سفید و کرم تا خاکی رنگ است که شباهت بالایی با شن و ماسه دارند و احساس سبکی به مهمانان می‌دهند.

‌‌تاثیر استفاده از انواع صندلی بر روی دکوراسیون تالار

استفاده از صندلی‌ تالار پلیمری با سبک کلاسیک، باعث می‌شود فضای تالار شما حالت جدی داشته و از صمیمانه بودن محیط کم شود. محیط‌های مجلل و شیک بهتر است از صندلی‌های تالار با جنس استیل استفاده کنند؛ در نتیجه فضای تالار بسیار پر انرژی، راحت و مدرن می‌شود.

سخن آخر

صندلی‌های پلیمری در انواع طرح و رنگ با نرخ قیمت متفاوت قابل تهیه و خریداری هستند. اگر برای مجالس و جشن‌ها و دورهمی قصد تهیه صندلی پلیمری تالار دارید، گروه تجهیزات تالار عسگری به شما در خرید صندلی تالار برای مراسمات‌تان کمک خواهد کرد.

مشاوره فروش تجهیزات تالار

09121542183

عسگری

آشنایی با گروه تجهیزات تالار عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری به عنوان تولیدکننده لوازم تالاری با داشتن نمایشگاه دائمی محصولات تالارهای پذیرایی شامل انواع صندلی تالار ، میز مهمان تالاری ، میز شام تالار و جایگاه عروس و داماد آماده ارائه خدمات تخصصی به مدیران تالارهای پذیرایی میباشد . در این مجموعه علاوه بر فروش صندلی تالار و انواع تجهیزات تالاری ، امکان تعویض میز مهمان تالار یا تعویض جایگاه عروس نیز برای آن دسته از مدیران تالارهای پذیرایی که قصد تعویض لوازم تالاری خود را دارند نیز فراهم است .

در این مجموعه تولید صندلی تالار ، تولید میز مهمان تالار و همچنین انواع محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری و میز مهمان پلیمری ، با بالاترین کیفیت و نظارت انجام شده و محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش برای خریداران خود را دارد . داشتن خدمات پس از فروش برای محصولات تولید شده در این مجموعه باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی با خیالی آسوده بتوانند برای خرید تجهیزات تالاری خود اقدام کنند .

در این مجموعه برای آن دسته از تالارهای پذیرایی که قصد تعویض صندلی دست دوم تالار یا تعویض میز مهمان پذیرایی کارکرده خود را دارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانند با مشاوره تخصصی ، برای تعویض لوازم دست دوم تالاری خود اقدام کرده و آن ها را با انواع تجهیزات و با کیفیت ترین صندلی شیواری، میز مهمان یا میز شام تالاری تعویض کنند .